Üritused ja sündmused

Aasta: 2017 / 2018 / 2019 /

Oru Kooli 4. - 5. klassi tüdrukute võistkond oli Dumle rahvastepalli lõppvõistlused edukas.
Oru Kooli 8. - 9. klassi õpilased külastasid TalTech Mektoryt ning osalesid sealses töötoas.
Oru Kool ootab jõululaadale!
17.10.2019 kogunes enam kui 400 õpetajat, koolijuhti ja noort haridusprogrammi Ettevõtlik Kool haridusfestivalile. Festivali raames kuulutati välja koolide ja lasteaedade parimad ettevõtlikku hoiakut arendavad edulood ning jagati välja standardid ehk kvaliteeditunnustused õppeasutustele, mis rakendavad süsteemselt ettevõtlikku õpet.
Oru Kooli õpilased osales õppereisil islandil. Teemaks keskkond.
Sellest sügisest alustab Oru Kooli juhtimisel projekt " We only have one planet. Now is the time to take action!", mis kaasab ka mitmete välisriikide noori.
Oru Kool ootab 1. septembri aktustele!
Oru Koolis toimus järjekorras juba teine kooliolümpia.
Oru Kooli õpilased Luise Türnpu ja Krisse- Liisa Mastakov said tunnustatud Sten Roosi muinasjutuvõitlusel.
13. mail toimus Oru Kooli esimene televisiooniõhtu, mis pakkus üllatusi ja äratundmisrõõmu paljudele.
Kokkuvõte meie 2019a tegevustest.
Oru Kooli õpilased külastasid Ida-Virumaad, et tutvuda sealse kaevanduspiirkonnaga.
Ootame kõiki huvilisi 13. mail kell 18.00 koolimajja, et osa saada Oru Kooli esimesest teleõhtust.
12. aprillil kell 18.00 toimub Taebla kultuurimajas Lääne-Nigula valla koolide ühine Playback Show. Oru Kooli esindab meie õpilasesindus.
Oru Kooli noored näitasid head taset ja oskusi Ernst Enno etluskonkursil ja 3. - 4. klasside kirjandusmängul.
Ootame Teid 11. aprillil koolimajja.
Oru Kooli pere tegi tutvust maailmahariduse teemadega!
14. märtsil kell 18.00 külastab Oru Kooli muusik Ivo Linna.
Sel aastal tähistame sõbrapäeva koostöös Linnamäe Noortekeskusega.
Oru Kooli õpilased on saavutanud spordis häid tulemusi- nii meeskondlikult kui individuaalselt.
Jõulukuul oli koolimajas tegevusi nii suurtele kui väiksematele õpilastele.