Oru Kool pidas advendipidu!

Oru Kool tähistas jõuluaja saabumist advendipeoga Linnamäe pargis!
28. novembril toimus juba teist korda Oru Kooli eestvedamisel advendipidu, et tähistada ühiselt jõuluaja saabumist. Linnamäe pargis toimunud üritus tõi kokku õpilased, lapsevanemad ja õpetajad ning andis võimaluse ühiselt aega veeta ja mitmetes tegevustes kaasa lüüa.
Kuna jõulud on lähedastega ajaveetmise aeg, siis oleme antud üritusega püüdnud luua hubase keskkonna, kus saab täiskasvanute ja õpilastega vabas vormis juttu vesta. Lisaks süüa maitsvat jõulutoitu, osaleda töötubades, pildistada fotonurgas või mõlgutada mõtteid lõkke ääres.
Oru Kooli advendipeol oli tegevusi igale maitsele. Soovijad said meisterdada kuuseokstest jõulupärgasid, kaunistada piparkooke, osaleda jõu- ja osavusmängudes, kirjutada jõulusoove ning Linnamäe Noortekeskuse noorsootöötaja käe all katsetada loovkirjutamise protsessi. Avatud oli fotonurk, mis andis kohale tulnutele võimaluse jäädvustada enda pere ühispildile. Fotonurgas oli asendamatu abi lapsevanem Madis Mintel, kes jäädvustas kõik toredad hetked tuleviku tarbeks.
Lisaks tegevuspunktidele pakuti kõikidele kohale tulnutele ka jõulusööki ning sooja jooki, sest talvisel ajal õues olles hakkab varem või hiljem külm näpistama.
Õhtu lõppes seekord ühislaulmisega, et tuletada taas meelde tuntumad jõululaulud.
Kui hakata mõtlema jõuluaja peale, siis esimesena tulebki meelde valgus, soojus, jõululõhnad ja maitsed- kõik see oli seekordsel advendipeol esindatud ning usun, et aitab meil kõigil jõuludele vastu minna sooja südame ja tänutundega.