KIK

Oru Kool on Keskonnainvesteeringute Keskuse üldhariduskoolidele mõeldud projektikonkursil osalenud mitmeid aastaid.
2017 sept õppereis Põlvamaale, kus osaleti järgmistes loodusharidustundides:
Kiidjärve looduskeskuse looduharidusprogammis" See imeline sipelgariik".
Kiidjärve looduskeskuse loodusharidusprogrammis" Taevaskojad- looduse pühakoda".
Piusa koobaste külastuskeskuse loodusharidustunnis "Vääriselupaigad ja Devoni liivakivipaljandid Piusal".

17. - 18. mai 2018a toimus õppereis Saaremaale, kus osaleti järgmistes loodusharidustundides:
RMK loodusharidusprogramm "Sõrvemaa looduse võlu".
RMK loodusharidusprogramm "Loodusega koos" Audaku õpperajal
RMK loodusharidusprogramm "Planeet Maa- Siluri ajastu"

2019a suunaks Ida-Virumaa, kus osaleti järgmistes loodusharidustundides:
Alutaguse Matkaklubi loodusharidustund "Kivimid ja kivistised kaevandatud aladel" Eesti Kaevandusmuuseumi territooriumil ja aherainemäel.
Alutaguse Matkaklubi loodusharidustund „ Looduskasutus kaitsealal ja selle ümbruses“. Toimus Kurtna järvestiku ümbruses.
Alutaguse Matkaklubi loodusharidusprogramm „Kaevandatud alade veed“. Toimus Aidu karjääris.

2020a suunaks on Läänemaa võimalused.