Oru Kool tähistas vastlapäeva ühise matkamänguga

Vastlapäeva tähistasime seekord ühise matkamänguga, mis toimus Linnamäe ümbruses. Koostöös Kaitseliidu Lääne Malevaga olid õpilastele üles seatud mitmed tegevuspunktid- sidepunkt, esmaabipunkt, laskmine, lõkke tegemine, puu kõrguse mõõtmine, soome kelgu võidusõit, binokliga asjade otsimine ning mitmed meeskonnategevused. 1. - 4. klassi võistkonnad osalesid hommikul ka mitmetes vastlapäeva töötubades- meisterdati vurri, küpsetati karaskit, võisteldi sigade aedikusse ajamises ning tutvuti vastlapäeva kombestiku ja mängudega. Kõik soovijad said päeva lõpus ka kelgumäele minna, et pikima liu ja kiireima laskuja tiitlile võistelda. Pildid on tehtud nii noorte endi poolt kui ka õpetajate ja teiste saatjate abil.