Lääne- Nigula koolide õpilasesindused jagasid kogemusi!

Esmaspäeval kohtusid Taebla Kooli, Palivere Kooli, Risti Põhikooli ja Oru Kooli õpilasesinduste / aktiivide liikmed, et jagada kogemusi ning leida ühiseid koostöökohti. Toimus Zoomi kokkusaamine Tallinna 32. Keskkooli aktiiviga, mille noored tutvustasid enda tegevusvaldkondi ning koolis toimuvat. Külas oli Lääne- Nigula valla koolipsühholoog Kärt Lusmägi, kes rääkis grupidünaamikast ning meeskonnatöö tähtsusest. Päeva lõpus analüüsiti enda kooli õpilasesinduse tugevusi ja murekohti ning jagati ideid, kuidas suurendada osalenud koolide omavahelist koostööd. Kohtumist rahastas Eesti Noorteühenduste Liit "Noorte omaalgatuse fondist". Projekti idee pärineb Oru Kooli õpilasesinduselt ning taotlus sai rahastajale esitatud juba eelneval õppeaastal, kuid lükkus seoses eriolukorraga sügisesse.