Oru Kooli õpilaste sportlik september!


Oru Kooli õpilased alustasid septembrit sportlikult. Pandi ennast proovile erinevatel spordialadel ning saavutati häid tulemusi nii mitmeltki võistluselt.
Õpilased võtsid väga edukalt mõõtu koolispordi orienteerumises.

Läänemaa KSL orienteerumise meistrivõistlustel võistlesid poisid ja tüdrukud eraldi arvestuses kolmes vanuseklassis: 6.-7., 8.-9. ning 10.-12. klass. Rada võis läbida nii üksi kui paarina.
Kuigi tasapisi on iga aastaga erinevate vanuseklasside võite juurde lisandunud, siis seekord tuli põhikooli arvestuse kõikides vanuseklassides Oru õpilastele kolmikvõit.
Lisaks läks gümnaasiumiosa tüdrukute kaksikvõit Oru kooli vilistlastele.
8.-9. klassi poiste esikolmik:
1. Raian Kleemann
2. Hugo Bert Muru
3. Oliver Kahn, Rammo Keelus
8.-9. klassi tüdrukute esikolmik:
1. Carola Liik, Kirke Kuusk
2. Reti Randoja, Akneliina Luur
3. Reelika Ormus, Caroline Samarajev
6.-7. klassi poiste esikolmik:
1. Kaur Nellis
2. Ken Keiro Silde, Robert Suslov
3. Robert Kreek, Mats Naar
6.-7. klassi tüdrukute esikolmik:
1. Eliise Loorens
2. Kaidi Kleemann, Meribel Laksberg
3. Kertu Villakov, Grete Liik
10.-12. klassi tüdrukud:
1. Mia Mai Muru
2. Briti Elise Jõpiselg
Tugevat konkurentsi pakkusid veel: Ekke Nellis, Agata Brete Jõpiselg, Mai-Liis Vikman, Kristin Vaarpuu, Erki Heeringas, Kristofer Laanberg, Elar Smirnov.

Läänemaa koolide kergejõustiku meistrivõistlustelt 9 medalit
Haapsalu staadionil peetud koolispordi kergejõustikust võttis seekord osa kaheksa Oru tütarlast: Karen Loorens, Eliise Loorens, Kirke Kuusk, Kirke Villakov, Sofia Lusmägi, Emma Sofia Pets, Carmen Rae ja Grete Liik.
Kuigi kõik tüdrukud suutsid erinevatel aladel suurepäraseid sooritusi ning isiklikke rekordeid teha, siis kõige paremini läks Karen Loorensil, kes võitis kaugushüppe, kõrgushüppe ja 600 m jooksu ning sai kuulitõukes 2. koha.
Tüdrukute 4x100 meetri B-klassis saavutasid 3. koha: Kirke Kuusk, Sofia Lusmägi, Karen ja Eliise Loorens.
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Lapsevanemale
Dokumendid
Kontakt