Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Home Hoolekogu

2016/17 õppeaasta hoolekogu nimekiri

 

Esindamine Nimi E-Post
1. klass Mailiis Tammeveski mailiis@fitclub.ee
2. klass Annika Liivak annika.liivak@gmail.com
3. klass Jane Martin jane1974.martin@gmail.com
4. klass Ivo Muru muruivo@gmail.com
5. klass Aljona Keelus aljona111@hot.ee
6. klass Merike Villakov merikevillakov@gmail.com
7. klass Anne Kull anne.kull@hotmail.com
8. klass Jaanika Melsas jaanika.melsas@mail.ee
9. klass Irma End-Rääli irma.endraali@mail.ee
Õpetaja Aina Aasna aina.aasna@mail.ee
Volikogu Renek Loorens rloorens@gmail.com

Hoolekogu protokollidega saab tutvuda kooli kantseleis.

Ettepanekuid kooli hoolekogule saab teha  e-posti aadressil hoolekogu@oru.edu.ee

Esindamine

Nimi

E-Post

1. klass

Ivo Muru

muruivo@gmail.com

2. klass

Kait Kleemann

kait.kleemann@gmail.com

3. klass

Merike Villakov

toomakyla@hot.ee

4. klass

Anne Kull

anne.kull@hotmail.com

5. klass

Jaanika Melsas

jaanika.melsas@mail.ee

6. klass

Sirje Konks

sirjekonks@gmail.com

7. klass

Eda Tamme

eda.tamme.001@mail.ee

8. klass

Annika Raudkivi

annikara68@hot.ee

9. klass

Mart Veide

martveide@hot.ee

Õpetaja

Aina Aasna

aina.aasna@mail.ee

Volikogu

Renek Loorens

rloorens@gmail.com

Normal 0 21 false false false ET X-NONE X-NONE
 

Kalender

<<  August 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions