Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Aasta õpetaja ja aastate õpetaja 2014

3. oktoobril tähistasime õpetajate päeva ja tunnustasime aasta õpetajat eripedagoog Anni Paalistet ja aastate õpetajat Aina Aasnat.

Aasta Õpetaja.

Eripedagoog Anni Paaliste koordineerib Oru Koolis erivajadustega õpilaste tööd, annab õpiabi ja lihtsustatud õppekavaga õpilastele ainetunde. Kool,õpilased ja lapsevanemad on saavutustega väga rahul. Õpilaste edusammud õppetöös on märgatavad ja käitumine paranenud. Õpetaja kontakt õpilastega on usalduslik. Juba 2 õppeaastat on noor õpetaja aktiivne klassijuhataja 11 õpilasele. Igapäevase koolitöö kõrvalt suutis õpetaja Anni kaitsta ka magistrikraadi.

Foto Urmas Lauri.

Aastate Õpetaja.

Õpetaja Aina Aasna on Oru Kooli kauaaegne õpetaja, kes töötanud Oru Koolis juba 33 aastat. Õpetamise kõrval on ta ka ise olnud pidev õppija ning koolitöö kõrvalt ennast täiendanud. Vastavalt kooli vajadustele on õpetaja Aina täiendanud oma kvalifikatsiooni ajalooõpetaja ning eripedagoogika valdkonnas. Ta on ärgitanud ka õpilasi osalema omaloomingu- konkurssidel, ainevõistlustel ja olümpiaadidel ning saanud väga häid tulemusi. Õpetaja Aina on meie kooli raudvara.


Foto Urmas Lauri

 

Esikoht viktoriinil "Üheskoos Soome lahe heaks"

Neljapäeval, 9. oktoobril korraldas Keskkonnaamet Soome lahe aastale pühendatud viktoriini "Üheskoos Soome lahe heaks" Läänemaa 5. - 7. klasside õpilastele. Meie kooli 7. klassi võistkond koosseisus Lorette Martin, Reena Roos, Märten Matthias Rääli ja Mikk Naar saavutas esimese koha osalenud 12 võistkonna hulgas.

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajale õpetaja Margit Kiivitile.

 

Sügisnäitus

 

Fotonäitus

Alates 22. septembrist on koolis avatud meie kooli vilistlase Vladimir Oja fotonäitus! Olete kõik oodatud vaatama!

 

Koolitus lapsevanematele.

 

 

Kooli

 

Uue õppeaasta tunniplaanid leiad SIIT.

 

Liiklusring

Juhendaja: Merlin Roosi
Toimumise aeg:

 

Kevadkontserdil esitatud näidend

Kes kevadkontserdil käia ei saanud või jäi 5. klassi õpilaste esitatud näidend vaatamata, siis nüüd saate seda uuesti vaadata.

 

 

Emadepäev

 

 

Heategevuslik teatejooks

Eile, 8. mail toimus Haapsalu staadionil heategevuslik teatejooks, mille abil kogutud rahaga toetatakse Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses ravil olevaid lapsi. Teatejooksu peeti korraga 20 linnas.

Teatejooksul osalemisega kutsuvad lapsed üles mõtlema liikumisvõime kaotanud lastele.

Teatejooksul osalesid ka meie kooli 5. ja 8. klassi võistkonnad koosseisus: Anna-Brett, Janela, Kris, Mihkel, Andero, Maritta, Kristjan- Sander, Hanna- Maria, Anne- Mai, Paula, Laura, Kristi, Jüri, Karmel ja Kaitlyn.

 


Lehekülg 9 / 28

Kalender

<<  September 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
182021222324
30 

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions