Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Mälumängul osalejate head tulemused.

Oru Kooli 8. klassi võistkond saavutas Läänemaa koolinoorte mälumängusarja III mängul esimese koha. Võistkonda kuulusid Lorette Martin, Mikk Naar, Märten Matthias Rääli, Mario Konks.

 

Kunstikonkurss "Doonor on elupäästja".

Oru Kooli õpilased osalesid Põhja - Eesti Regionaalhaigla verekeskuse korraldatud kunstikonkursil "Doonor on elupäästja". Auhinnalistele kohtadele jõudsid Karl Mark Villakov, Carola Liik, Karen Loorens. Carola pilt kaunistab ka 2016. aasta kalendrit.

 

Kauneid jõule!

 

Jõulunäidend

 

Tublid korvpallurid Oru Koolis.

 

Oru Kooli kaks võistkonda näitasid häid tulemusi korvpallis.

Võistkond koosseisus Risto Ollema, Sven Passer, Markus Laksberg ja Marek Rakul võitis Läänemaa Koolispordi Liidu korraldatud korvpallimeistrivõistlustel esimese koha.

Tüdrukute võistkond koosseisus Andra Reidla, Kati Kahn, Janela Palmiste, Adele Lass, Rebeka Villakov, Laura Kiisk, Lisett Mary Aasma ja Karmel Lääts saavutas Läänemaa Koolispordi Liidu korraldatud 7. - 9. klasside korvpallivõistlusel teise koha.

Palju õnne kõigile võistlejatele.

 

Palju õnne 8. klassi võistkonnale!

Oru Kooli 8. klassi võistkond saavutas Läänemaa koolinoorte mälumängu teisel etapil 1. koha. See tagas neile edasipääsu üleriigilisse finaali. Palju õnne võitjatele.

 

Viktoriini tulemused!

Palju õnne Oru Kooli võistkonnale, kes saavutas jäätmetekke vähendamise nädala viktoriinil kolmanda koha. Võistkonda kuulusid Kris Kaasen, Mihkel Türnpu, Anna- Brett Aviste ja Andra Reidla.


 

Isadepäev

 

Aasta õpetaja 2015

Läänemaa 2015. aasta põhikooliõpetajaks valiti Edita Luik.

Edita on emakeele- ja kirjanduse õpetaja ning õppealajuhataja. Edita Luik austab oma õpilasi ja õpilased austavad teda. Keegi ei saa täpselt aru, kuidas ta seda teeb, aga ta suudab innustada iga õppijat. Tema tunnid on põnevad, loomingulised ja mängulised, samas on ta nõudlik ja esitab õppijatele kõrgeid ootusi. Ja igaüks leiab oma võimetele rakenduse. Ta jaksab osaleda ka Kaitseliidu Lääne maleva töös ning tema eeskujul tahavad paljud Oru kooli õpilased liituda Noorkotkaste või Kodutütarde rühmaga. Edita poolt korraldatud laagrites on noored tänu oma juhendajale õppinud, mis on kohusetunne ja mis on distsipliin.

 

Loomakaitsepäev

 


Lehekülg 7 / 29

Kalender

<<  Jaanuar 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions