Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniliiga

Täna, 25. veebruaril toimus Taebla Gümnaasiumis Miniliiga võistlused 4.-6. klassi poistele ja tüdrukutele. Kooli eest võistlesid Aleks Kuusklaid, Silver Hinno, Kristjan Tiitsma, Margus Paaliste, Ragnar Ait ja Silver Loorens, Johanna Nõupuu, Liisa Raie, Eleri-Kristel Kuimet, Raina Višovan, Astrid Ollema ja Doris Altmets. Mõlemad võistkonnad saavutasid 2. koha.
 

Sõbrapäev

13. veebruaril tähistasime koolis sõbrapäeva. Terve see nädal sai saata oma sõpradele tervituskaarte. Reedel meisterdasime aga sõbramärke pesulõksudest ja vildist ning tegime sõbrapilte. Pilte saate vaadata siit . Õpilasesindus tegi ka küsitluse iga klassi kõige sõbralikuma poisi ja tüdruku kohta. Tulemused on järgmised:

 

Eesti Vabariigi sünnipäev

23. veebruaril tähistame koolis Eesti Vabariigi sünnipäeva piduliku aktusega valla saalis ja seejärel lähme Varikule vastlaid pidama. Päev lõppeb umbes kell 14.15 Esmaspäeval pikapäeva söömist ei toimu.
 

Matemaatika olümpiaad

2009. aasta matemaatikaolümpiaadi piirkondlkul voorul saavutas Anu Ljubimova 8. koha (õpetaja Helgi Ilves), Andreas Peikel 14. ja Gerhard Murro 17. koha (õpetaja Gerli Loorens).
 

Sisejalgpall ja rahvastepall

4. veebruaril käisid Oru Kooli 4.-6. klassi õpilased Haapsalu Wiedemanni gümnaasiumis mängimas sisejalgpalli. Saavutati tubli 6. koht. Kooli eest võistlesid Silver Hinno, Mihkel Ljubimov, Harald Limbak, Aleks Kuusklaid, Markus Kleeman ja Andreas Peikel.

5. veebruaril toimusid rahvastepalli võistlused 1.- 3. klassile. Kooli eest käisid mängimas Ragnar Ait, Tambet Kuimet, Silver Loorens, Heldur Orav, Margus Paaliste, Aleksander SIts, Martten Tiitsma, Jüri Višovan ja Artur Kuusklaid. Saavutati 7. koht.

 

Võrkpall

13. jaanuaril toimusid Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi spordisaalis Kalev Kooli Liiga võrkpalli võistlused 7.- 9. klassile. Tüdrukud saavutasid 4. koha ja poisid 6. koha.

Kooli eest võistlesid: Talis Tamm, Aleks Kuusklaid, Kaspar Laurand, Johannes Nõupuu, Risto Telling, Jaak Nõupuu,  Kristjan Tiitsma, Johanna Nõupuu, Liisa Raie, Anne-Mari Puusepp, Õnne-Mai Paio, Jane Otisalu ja  Anu Ljubimova.

 

Rahvakalendi tähtpäevad

Austame rahvakalendri tähtpäevi ja vanarahva kombeid. Jaanuarikuul pühendasime koolis  rohkem tähelepanu tõnisepäevale ja vanavanemate-aegsetele riietusesemetele ning aksessuaaridele. Väljapanekul osalesid õpilased 2. ja 4. klassist. Võisime näha Joosepi vanaema poolt kootud käpikuid, mis olid pärit 1970. aastast ja ehteid, mis pärinesid 1968.-st aastast.; Deili tõi kaasa vanavanaema Marta Ledise kleidi aastast 1955. Raiko tõi väljapanekule Anete Peikeli prossi. Ka õp Margit ja Edita andsid väljapanekul oma panuse.  Vööd, rätt ja kleit, mis  pärines 1950.-dast aastast.  

Aitäh! Fotosid väljapanekust leiate SIIT

 

Suitsuprii klass

Suitsuprii klass on Tervise Arengu Instituudi võistlus 4. -12. klassini koos klassijuhatajatega suitsetamisest loobumiseks. Suitsupriiks olemine ei tähenda ainult mittesuitsetamist vaid ka olemist prii muudest tubakatoodetest (nt suitsuvabad tubakatooted).  Võistlusest osavõtt on vabatahtlik ning põhineb vastastikulisel aususel ja usaldusel.

Oru Koolist võtab sel aastal osa 4., 5., 6. ja 7. klass koos klassijuhatajatega.  Võistluseks osalemiseks on kõik nelja klassi lapsed allkirjastanud klassi lepingu, milles igaüks lubab olla suitsuprii vähemalt võistluse perioodil  27. oktoober 2008- 27. aprill 2009.

Kõik võistluse edukalt läbinud klassid osalevad loosimises. Võistluse auhinnad loositakse välja  22. maiks  2009.

Palume kõikidest lepingu rikkujatest teada anda!

2009. aastast  osaleb suitsupriiklassi võistlusel edasi ainult 4. ja 5. klass! Teistes klassides oli kahjuks lepingurikkujaid.

 

Poisteklubil on foorum

Poisteklubil on oma foorum:

http://poisteklubi.pro-forums.com/index.php 

 

Bussiajad on muutunud

Valda läbivad bussiliinid

Koolibussi ajad:

 


Lehekülg 28 / 28

Kalender

<<  September 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
182021222324
30 

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions