Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Südamenädalast

Südamenädal

13.-17. aprillil toimus koolis südamenädal. Südamenädala raames toimusid esmaspäeval algklassidele teatevõistlused. Suurtel oli võimalus registreerida ennast tervel nädalal toimuvatele ping-pongi võistlustele, kuhu mitte ükski laps kahjuks ei registreerunud.  Veel oli võimalus osa võtta viktoriinist, millele vastuseid leidis kooli raamatukogust. Kolmapäeval toimunud mängudepäeval mängisid suured väiksematega, tuletati meelde uusi ja vanu mänge.

Kõige populaarsemaks päevaks osutus mõõtmisepäev, kus koridori peal sai mõõta kaalu, pikkust, kontrollida oma silmi ja vaadata kehamassiindeksit. Lisaks sellele jagati tervise brošüüre.

Nädal lõppes tervisliku toitumise päevaga. Koridori peal jagati õunu ja porgandeid. Oli võimalus täita oma menüüd ampser.ee kodulehel ja täita toidupüramiidi.

Eraldi võiks kiita 5. klassi õpilasi koos õp. Gerliga, kes käisid terve nädal enne tundide algust jooksmas.

Nädal oli kokkuvõttes vahva ja tervislik.

 

Märtsi ajaleht

Ilmunud on uus ajaleht. Lugeda saab siit.
 

Läänemaa Koolinoorte mälumäng

4. märtsil toimus Taebla Gümnaasiumis Läänemaa Koolinoorte mälumängu viimane voor, mis oli individuaalne. Talis Tamm saavutas tubli II-III koha. Andres Roos 12.-21. koha, 30.-36 koha Johannes Nõupuu ja Anu Ljubimova. Kokku võistles 63 põhikooli õpilast. Üldarvestuses saavutati 16-st võistkonnast 8. koht.
 

Miniliiga

Täna, 25. veebruaril toimus Taebla Gümnaasiumis Miniliiga võistlused 4.-6. klassi poistele ja tüdrukutele. Kooli eest võistlesid Aleks Kuusklaid, Silver Hinno, Kristjan Tiitsma, Margus Paaliste, Ragnar Ait ja Silver Loorens, Johanna Nõupuu, Liisa Raie, Eleri-Kristel Kuimet, Raina Višovan, Astrid Ollema ja Doris Altmets. Mõlemad võistkonnad saavutasid 2. koha.
 

Sõbrapäev

13. veebruaril tähistasime koolis sõbrapäeva. Terve see nädal sai saata oma sõpradele tervituskaarte. Reedel meisterdasime aga sõbramärke pesulõksudest ja vildist ning tegime sõbrapilte. Pilte saate vaadata siit . Õpilasesindus tegi ka küsitluse iga klassi kõige sõbralikuma poisi ja tüdruku kohta. Tulemused on järgmised:

 

Eesti Vabariigi sünnipäev

23. veebruaril tähistame koolis Eesti Vabariigi sünnipäeva piduliku aktusega valla saalis ja seejärel lähme Varikule vastlaid pidama. Päev lõppeb umbes kell 14.15 Esmaspäeval pikapäeva söömist ei toimu.
 

Matemaatika olümpiaad

2009. aasta matemaatikaolümpiaadi piirkondlkul voorul saavutas Anu Ljubimova 8. koha (õpetaja Helgi Ilves), Andreas Peikel 14. ja Gerhard Murro 17. koha (õpetaja Gerli Loorens).
 

Sisejalgpall ja rahvastepall

4. veebruaril käisid Oru Kooli 4.-6. klassi õpilased Haapsalu Wiedemanni gümnaasiumis mängimas sisejalgpalli. Saavutati tubli 6. koht. Kooli eest võistlesid Silver Hinno, Mihkel Ljubimov, Harald Limbak, Aleks Kuusklaid, Markus Kleeman ja Andreas Peikel.

5. veebruaril toimusid rahvastepalli võistlused 1.- 3. klassile. Kooli eest käisid mängimas Ragnar Ait, Tambet Kuimet, Silver Loorens, Heldur Orav, Margus Paaliste, Aleksander SIts, Martten Tiitsma, Jüri Višovan ja Artur Kuusklaid. Saavutati 7. koht.

 

Võrkpall

13. jaanuaril toimusid Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi spordisaalis Kalev Kooli Liiga võrkpalli võistlused 7.- 9. klassile. Tüdrukud saavutasid 4. koha ja poisid 6. koha.

Kooli eest võistlesid: Talis Tamm, Aleks Kuusklaid, Kaspar Laurand, Johannes Nõupuu, Risto Telling, Jaak Nõupuu,  Kristjan Tiitsma, Johanna Nõupuu, Liisa Raie, Anne-Mari Puusepp, Õnne-Mai Paio, Jane Otisalu ja  Anu Ljubimova.

 

Rahvakalendi tähtpäevad

Austame rahvakalendri tähtpäevi ja vanarahva kombeid. Jaanuarikuul pühendasime koolis  rohkem tähelepanu tõnisepäevale ja vanavanemate-aegsetele riietusesemetele ning aksessuaaridele. Väljapanekul osalesid õpilased 2. ja 4. klassist. Võisime näha Joosepi vanaema poolt kootud käpikuid, mis olid pärit 1970. aastast ja ehteid, mis pärinesid 1968.-st aastast.; Deili tõi kaasa vanavanaema Marta Ledise kleidi aastast 1955. Raiko tõi väljapanekule Anete Peikeli prossi. Ka õp Margit ja Edita andsid väljapanekul oma panuse.  Vööd, rätt ja kleit, mis  pärines 1950.-dast aastast.  

Aitäh! Fotosid väljapanekust leiate SIIT

 


Lehekülg 27 / 28

Kalender

<<  Aprill 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
1718192021
242627282930

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions