Oru Kooli Koduleht

 • Suurenda kirja suurust
 • Vaikimisi kirja suurus
 • Vähenda kirja suurust

23. veebruar koolis

23. veebruar on lühendatud koolipäev

1. tund 8:30 - 9:00

2. tund 9:10 - 9:40

3. tund 9:50 - 10:20

4. tund 10:30 - 11:00

kell 11:05 aktus valla saalis

11:30 lõunasöök

Bussid sõidavad järgmiselt:

Linnamäe – Lääne-Nigula 12:00
Linnamäe – Aiand – Salajõe – Vedra 12:20
Linnamäe – Seljaküla 12:55

 

Sõbranädal

14. veebruaril on sõbrapäev, mil tuletame endale ja oma lähedastele meelde, kui tähtsad ja vajalikud sõbrad meie jaoks on. Koolis tähistame sõbrapäeva terve selle nädala jooksul.

 • sõbrapostkast - saada sõbrale kiri või kaart - kirjade laiali kandmise eest vastutab 7. klass - kirju saab saata terve nädala jooksul.
 • sõbrapildid - tee koos sõbraga pilti. Teisipäeval ja kolmapäeval saad vahetundide ajal ja peale tunde arvutiklassis oma fotost midagi edasi teha - lisa pildile raam või mõni kaunis efekt ning seejärel saad selle välja printida.
 • loosimine - iga õpilane saab päeva alguses omale rinda numbri. Seejärel viiakse läbi loosimine. Otsi päeva jooksul üles see inimene, kelle rinnas on number, mille sa loosimisel said. Tee selle nädala jooksul talle üks ilus üllatus. Vali ise, kas teed üllatuse salaja või avalikult.
 • lemmikkaardi valimine - eesmärk oli igal klassil valmistada hästi suur sõbrapäeva kaart kooliperele. Selgitame välja ka kõige armsama ja südamlikuma kaardi. Iga õpilane saab selleks anda oma hääle.
 

Täname kõiki osalejaid

Oru Kool tänab kõiki, kes osalesid kunstiklassi avamisel. Suur tänu neile, kes ürituse korraldamisele ja läbi viimisele kaasa aitasid.

 

Uue kunstiklassi avamine 30. jaanuaril kell 12 - 15

Tule ja vaata, kuidas näeb välja meie koolimaja ja millega siin tegeletakse.

Veeda perega lahe pühapäev!

Kava:

 • 12:00 Koolidirektori tervitus. Esinevad kohalikud tantsustaarid.
 • 12:30 Kunstiklassi avamine. Külaliste tervituskõned.
 • 13:00 Tegevused töötubades.
 • 14:00 Mõõduvõtmised spordisaalis.
 • 14:30 Õpilaste moeshow. Esineb noortebänd Dazed Dogs.
 • 15:00 Ürituse lõpp.


Kogu ürituse vältel saab direktori vaibal tutvuda Oru Kooli huvitegevuse ja õppetöö võimalustega.

Avatud kohvik.

Ootame külla kõiki naabreid lähedalt ja kaugelt!

P.S Kaugemalt tulijatele ürituse lõpus soovi korral transport koju.

Koolibussi graafikut pühapäeval kooli ja koju sõiduks VAATA SIIT.


 

Tule laupäeval lumelinna ehitama!

 

Koolivaheaeg - 24. dets - 09. jaan

 

Veerandi lõpul muudatused koolibussi graafikus

Koolibuss sõidab veerandi viimastel päevadel järgnevalt.

22. detsembril

 • Bussiringid koju kell 11:45 Nigula , 12:05 Vedra ja 12:40 Seljaküla suunal.

23. detsembril

 • Bussiringid koju kell 12:00 Nigula, 12:20 Vedra ja 12:55 Seljaküla suunal.

Hommikune buss kooli sõidab nii nagu tavaliselt.

 

Mardipäev

Rahvakalendri järgi on 10. novembril tähistatud mardipäeva. Mardisantidel on tavaliselt seljas musta või tumedat värvi rõivad või pahupidi pööratud kasukad. Vanasti kasutati igasuguseid käepäraseid vahendeid, nagu takkusid, millest tehti habe ja juuksed, tohtu, sammalt, oksi jm, millest sai valmistada maski või mida sai kasutada kostüümi juures, samuti vatti ja riideribasid. Maskid olid enamasti mõeldud näo varjamiseks ja seetõttu rohmakad ning koledad. Oluline oli varjata nägu ja muuta end täiesti tundmatuks. Mardisandid käisid perest peresse ja soovisid igale pereliikmele oma õnne: peremehele hobuse- ja perenaisele karjaõnne, perele lasteõnne, noortele peiu- ja pruudiõnne.

Loe mardipäeva kohta lähemalt siit.

Kui sul mardilaupäeval mardijooks tehtud on, siis ära veel kostüümi varna riputa. Võta see kolmapäeval kooli kaasa ja pane selga. Siis saavad kõik Oru Kooli mardid omavahel veidi jõudu katsuda!

 

Aasta õpetajad 2010

"Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Haridustöötajate Liit, Eesti Haridustöötajate Liidu maakonna- ja linnaliidud ning maa- ja linnavalitsused kuulutavad igal aastal välja aasta õpetaja valimise konkursi.

Konkursi eesmärk on tunnustada õpetajaid, kasvatajaid, haridusasutuste juhte jt haridustöötajaid, kelle töö ja isiklik eeskuju on aidanud kaasa noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks.

Kandidaate võivad esitada õpilased, lapsevanemad, pedagoogid, pedagoogide ühendused ja kollektiivid, kohalikud omavalitsused ja omavalitsuste liidud, haridusasutuse juhtkonnad ja ka üksikisikud ja muud organisatsioonid. Aasta õpetaja nimetuse vääriliseks tunnistatute hulgast valivad maavalitsuse haridusosakond või linnavalitsuse haridusamet ja haridustöötajate maakonna-/linnaliit välja esindaja(d)" /allikas: Haridus- ja Teadusministeerium/

Oru Koolis on 2010. aastal valitud kaks õpetajat selle tiitli vääriliseks. Õpetaja Margit Kiivit, kes päevis aasta õpetaja tiitli ning õpetaja Tiia Tamm, kes on välja teeninud aastate õpetaja tiitli.

PALJU ÕNNE!

 

Matkamäng 22. oktoobril

Toimumisaeg: reedel 22. okt kell 8:30 - 15:00

Võistkonnad: huvijuht määrab kaptenid, kelle ülesandeks on omale meeskond kokku panna. Meeskonda kuuluvad igast kooliastmest 2 liiget.

Trass: rajal on 11 kontrollpunkti, millest osa võivad olla ilma kohtunikuta (postkastid). Raja pikkus 8 - 11 km.

Varustus: matkaks sobiv ilmastikule vastav riietus ja jalatsid, vihmakeep, peakate, seljakott, joogipudel joogiga, midagi magusat, võileib või midagi muud rajal näksimiseks (kooli lõunasöök on sel päeval alles kell 14-15), toidukauss, kahvel või lusikas, joogitops. Meeskonna peale peab olema kirjutusvahend, paber, 2 mobiiltelefoni. Varustust kontrollitakse rajal!

Kontrollpunktid: 1. seemnete tundmine, 2. graanaadivise, 3. Laskmine, 4. Varustuse kontroll, 5. Teadmiste test (NB! tutvu Oru valla üldinfo ja loodusega www.oruvald.ee), 6. Takistusrada, 7. Meeskonnatöö, 8. Meeskonnatöö, 9. Esemete otsimine, 10. Miiniväli, 11. Üllatusülesanne.

Tulemuste arvestamine: Arvestatakse ka aega. Aeg hakkab jooksma esimeses kontrollpunktis ja fikseeritakse viimases kontrollpunktis. Kontrollpunktides teenitakse punkte, mille alusel koostatakse pingerida ja jagatakse kohapunktid. Võrdse punktisumma korral saab parema koha see võistkond, kes läbis raja kiiremini.

 


Lehekülg 21 / 29

Kalender

<<  Oktoober 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  910
202122
23242526272829
3031     

Tulekul!

No current events.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions