Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Oru Kooli Playback Show!

2. märtsi õhtul oli Oru Kooli kogunenud suur hulk õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid ning sõpru-tuttavaid, kes ootasid kannatamatult järjekorras juba kolmanda Playback Show algust. Selleaastaseks teemaks oli teater, kino ja muusikal ning õpilased olid ette valmistanud üheksa suurepärast etteastet. Lisaks veel üllatusnumbrid lapsevanematelt, õpetajatelt ning Haapsalu Põhikooli kaheksandalt klassilt. Õpilaste etteasteid hindas žürii koosseisus Birgit Aljaste, Siim Birk ning Joosep Altmets. Positiivset tagasisidet ja tunnustust said kõik osalejad, diplomi ja kommikoti samuti.

Iga- aastase Playback Show kõige oodatum hetk on publiku lemmiku auhinna välja kuulutamine. Ka sel aastal, sarnaselt eelmisele, pälvis selle kaheksas klass, kes oli kokku pannud etteaste mitmest erinevast loost. Kasutatud oli filme „Siin me oleme“, „Nukitsamees“ ning ei puudunud ka ballett etendusest „Luikede järv“.

Soovime tänada kõiki abilisi ja koostööpartnereid, lapsevanemaid ning õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid kaasa ürituse õnnestumisele.

 

Algab registreerimine 2017/18 õa 1. klassi

 

Oru Kooli Playback Show!

 

Läänemaa KSL lauatennise meistrivõistluste tulemused!

Läänemaa KSL lauatennise meistrivõistlustel saavutasid Oru Kooli noored individuaalselt kulla ja pronksi, lisaks võistkondliku pronksi.

Individuaalne kuld – Risto Ollema. Individuaalne pronks – Kristjan-Sander Peterson võttis vastu ka võistkondliku diplomi.

Võistkondlikku tulemusse panustasid veel: Sannor Soon, Markus Laksberg, Lisete Lääts, Mario Konks, Marek Rakul, Hugo Bert Muru ja Kaur Nellis.

 

 

Oru Kool ja Haapsalu Nikolai Kool osalesid keeleõppe projektis!

6. – 9. veebruarini toimus SA Archimedes rahastatud programmi „Noortekohtumised“ raames keeleõppe laager, kus osalesid Oru Kooli kuues klass ja Haapsalu Nikolai Kooli viies ning kuues klass. Projekti eesmärgiks oli näidata keeleõppe olulisust ning suunata noori võõrkeeles suhtlema. Nelja päeva jooksul oli põhirõhk omavahelisel suhtlemisel - toimusid grupitööd ja töötoad, kus noortel oli võimalus oma võõrkeeleoskus proovile panna ning selles vallas ka oluliselt uusi teadmisi omandada.

Tähtsal kohal oli projektis ka meeskonnatöö ning selle parandamiseks toimusid QR- koodidega orienteerumine Haapsalu Nikolai Koolis ja ühine kokanduse koolitus Haapsalu Kutsehariduskeskuses. Eriliseks lemmikuks kujunes noorte jaoks Game Clubi koolitaja, Aleksei Razini, koolitus, kus oli põhirõhk meeskonnana toimimisel.

Nelja päeva jooksul koostati üheskoos koomiksit, tutvustati enda lemmikraamatut, mängiti lauamänge, külastati Eesti Vabaõhumuuseumit. Lisaks seigeldi Tallinna vanalinnas ning külastati Männiku noortekeskust.

Kõigile tegevuspäevadele järgnes analüüs ning uute õpieesmärkide seadmine.

Noorte tagasisidest jäi kõlama vajadus analoogsete ühiste kokkusaamiste järele ning loodetavasti hakkab osalenud noortegrupp tegema keeleõppe kokkusaamisi ka edaspidi.

Oru Kooli ja Haapsalu Nikolai Kooli keeleõppe projektis osales 25 noort ning neli õpetajat.

Tegevusi toetati Hasartmängumaksu Nõukogu vahenditest, samuti toetasid Haridus – ja Teadusministeerium ning Eesti Noorsootöö Keskus.

SA Archimedes Noorteagentuur juhib 2015. aastast programmi „Noortekohtumised“, mille eesmärgiks on soodustada Eestis elavate 11. – 16. aastaste erineva emakeelega  noorte omavahelist suhtlemist, teineteisemõistmist ja arengut.

 

Oru Kooli tüdrukud osalesid Läänemaa võrkpalli kooliliiga võistlusel!

Oru Kooli tüdrukud saavutasid Läänemaa võrkpalli kooliliiga võistlusel kolmanda koha.  Võistkonda kuulusid: Reena Roos, Kati Kahn, Janela Palmiste, Anna-Brett Aviste, Rebeka Villakov, Luise Türnpu, Lilli Orav, Lisett Mary Aasma ja Alica Nõmberg. 

Oru Kooli võistkonnad saavutasid võrkpalli pallilahingus kaksikvõidu!

Läänemaa võrkpalli pallilahingus saavutasid Oru I ja Oru II võistkonna poisid kaksikvõidu. Tüdrukute arvestuses saavutas Oru I võistkond samuti turniirivõidu, lisaks sai kolmanda koha Oru II võistkond.

Esikoha teenisid: Georg Villakov, Kaur Nellis, Ken Keiro Silde, Kregor Kuuskla, Robert Suslov, Mats Naar, Jarek Mandre, Tõru Kannimäe, Kriim Kannimäe, Maria Toomikas, Meribel Laksberg, Agata Brete Jõpiselg, Kirke Villakov, Grete Edasi, Lisandra Maide, Lisete Särel, Emma Sofia Pets, Carmen Rae.

Teiseks tulid: Reio Lilleorg, Ekke Nellis, Kristofer Laanberg, Erki Heeringas, Gregor Särel, Gregor Kaasen, Karl Saariste, Sten-Gerton Tiitma, Karl-Edgar Proos.

Kolmanda koha said: Eliise Loorens, Emma Saar, Hele-Mai Viitmaa, Kertu Villakov, Aleksandra Sofia Loone, Brenda Maria Loone, Andra Kreemann, Karola Indre, Grete Liik.


 

Oru Kool oli Teaduslahingu Läänemaa eelvoorus edukas!

26. jaanuaril toimus Teaduslahingu Läänemaa eelvoor, kus õpilastel tuli lahendada erinevaid loodusainete alaseid ülesandeid. Ülekaalukaks võitjaks osutus meie kooli 8. klassi tiim: Mihkel Türnpu, Andra Reidla, Anna-Brett Aviste. 2. kohta jäi ka sel aastal hoidma 9. klassi tiim: Mikk Naar, Mario Konks, Rasmus Truuver. Tubli debüüdi tegi 7. klassi tiim: Maria Seppi, Elise Pihlakas, Mona Pihlakas. Juhendaja: Kaja Loorens

 

Oru Kooli võistkond on võrkpalli Kooliliiga parim!

Läänemaa võrkpalli Kooliliiga selleaastane võitja on Oru Kooli võiskond, koosseisus Risto Ollema, Marek Rakul, Mihkel Türnpu, Kevin Tiitsma, Kristjan- Sander Peterson, Sannor Soon, Mario Konks, Mikk Naar, Rasmus Romeo Truuver,

 

 

Lan Party Oru Koolis!

Neljapäeval, esimese detsembri õhtul toimus Oru Koolis arvutimängurite vaheline võistlus Lan.Party, kus polnud puudust ei pingest ega adrenaliinist . Võistlusel osales neli viieliikmelist võistkonda: Cloud 8-9, Torbikud, Miisu ja Pobin.

Võistlusel osales kakskümmend üks õpilast kes veetsid oma detsembri neljapäevaõhtu mängides nii võistkondlikke kui ka ,,igaüks-enda-eest´´ mänge. Õhkkond oli soe ja sõbralik. Mängumängimise vahel sai aega veeta kaartide mängu ja muusika kuulamisega. Kel läks kõht tühjaks see sai nälga leevendada maitsvate AS Linnamäe Lihatööstuse toodetega.

Lan-Partyl selgitati välja ka kõige halastamatum ründesalk mängus Counter-Strike: Global Offensive ja sõrmede tuliseks ajamiseks mängiti mängu Trackmania Nations Forever ja Wolfenstein Enemy Territory. Juba poolfinaalides oli pinge lausa laes kuna meeskonnad olid äärmiselt võrdsed. Sellest hoolimata kaotasid Torbikud Cloud 8-9-le 0:16. Teises poolfinaalis kohtusid meeskonnad Miisu ja Pobin. Miisu võitis 16:1. Finaal oli üle ootuste põnev ja kaasahaarava esimese ringi võitis kindlalt meeskond Miisu kuid ülejäänud 16-nes ringis võidutses Cloud 8-9.

Parima ründaja tiitel läks võistkonnale Cloud 8-9, teisele kohale tõusis võistkond Miisu ja kolmanda koha sai võistkond Torbikud. Torbikud sai autasuks rohkelt kuulsust ja au. Miisu autasustati aga LAN-Party ametliku toetaja AS LINNAMÄE LIHATÖÖSTUSE snäkk- vorstidega. Cloud 8-9-t autasustati AS LINNAMÄE LIHATÖÖSTUSE põdrapiipude ja kuivatatud veiselihaga ,,Wild Jerky´´. Nagu esikoha võitjale kohane, oli auhinnapaketis ka kuldne karikas kirjaga ,,Lan-Party 2016 võitja´´.

 


Lehekülg 3 / 29

Kalender

<<  Jaanuar 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions