Oru Kooli Koduleht

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Oru Kooli võistkond on võrkpalli Kooliliiga parim!

Läänemaa võrkpalli Kooliliiga selleaastane võitja on Oru Kooli võiskond, koosseisus Risto Ollema, Marek Rakul, Mihkel Türnpu, Kevin Tiitsma, Kristjan- Sander Peterson, Sannor Soon, Mario Konks, Mikk Naar, Rasmus Romeo Truuver,

 

 

Lan Party Oru Koolis!

Neljapäeval, esimese detsembri õhtul toimus Oru Koolis arvutimängurite vaheline võistlus Lan.Party, kus polnud puudust ei pingest ega adrenaliinist . Võistlusel osales neli viieliikmelist võistkonda: Cloud 8-9, Torbikud, Miisu ja Pobin.

Võistlusel osales kakskümmend üks õpilast kes veetsid oma detsembri neljapäevaõhtu mängides nii võistkondlikke kui ka ,,igaüks-enda-eest´´ mänge. Õhkkond oli soe ja sõbralik. Mängumängimise vahel sai aega veeta kaartide mängu ja muusika kuulamisega. Kel läks kõht tühjaks see sai nälga leevendada maitsvate AS Linnamäe Lihatööstuse toodetega.

Lan-Partyl selgitati välja ka kõige halastamatum ründesalk mängus Counter-Strike: Global Offensive ja sõrmede tuliseks ajamiseks mängiti mängu Trackmania Nations Forever ja Wolfenstein Enemy Territory. Juba poolfinaalides oli pinge lausa laes kuna meeskonnad olid äärmiselt võrdsed. Sellest hoolimata kaotasid Torbikud Cloud 8-9-le 0:16. Teises poolfinaalis kohtusid meeskonnad Miisu ja Pobin. Miisu võitis 16:1. Finaal oli üle ootuste põnev ja kaasahaarava esimese ringi võitis kindlalt meeskond Miisu kuid ülejäänud 16-nes ringis võidutses Cloud 8-9.

Parima ründaja tiitel läks võistkonnale Cloud 8-9, teisele kohale tõusis võistkond Miisu ja kolmanda koha sai võistkond Torbikud. Torbikud sai autasuks rohkelt kuulsust ja au. Miisu autasustati aga LAN-Party ametliku toetaja AS LINNAMÄE LIHATÖÖSTUSE snäkk- vorstidega. Cloud 8-9-t autasustati AS LINNAMÄE LIHATÖÖSTUSE põdrapiipude ja kuivatatud veiselihaga ,,Wild Jerky´´. Nagu esikoha võitjale kohane, oli auhinnapaketis ka kuldne karikas kirjaga ,,Lan-Party 2016 võitja´´.

 

Oru Kooli jõulupidu!

 

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" tõi Läänemaale kaks eripreemiat!

12. detsembril toimus Pärnus üleriigiline etluskonkurss "Koidulauliku valgel". Osalejaid oli palju ning tase kõrge. Seda enam on meil põhjust rõõmustada, sest äramärkimist leidsid kaks Läänemaa koolide õpilast. Koidula kooli eripreemia pälvisid Oru Kooli 9. klassi õpilane Reena Roos ja Läänemaa Ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane Kristiina Köster.

 

Tublid tulemused spordis!

Kergejõustiku järelkasvuvõistlusel saavutasid Oru Kooli õpilased Mihkel Türnpu ja Karen Loorens kuldse esimese koha. Tubli tulemuse tegi ja pronksmedali saavutas Emily- Saskia Pets. Tugevat konkurentsi pakkusid ka eelmise aasta võitja Markkus Kõre ja Briti Elise Jõpiselg.

Lisaks on Oru Kooli tüdrukud ka selleaastased Läänemaa naiste korvpalli karikavõitjad. Palju õnne meie võitjatele.

 

Tüdrukud tegid korvpallivõistlustel tubli tulemuse!

Oru Kooli võistkond saavutas Läänemaa Koolispordi Liidu tütarlaste korvpalli meistrivõistlustel II koha. Vaprad korvpallurid: Janela Palmiste, Lisett Mary Aasma, Alica Nõmberg, Lisete Lääts, Triin Kahn, Rebeka Villakov, Luise Türnpu, Lilli Orav, Reena Roos.

 

Oru Kooli külastas näitleja Reimo Sagor!

Esmaspäeva, 28. novembri õhtul oli koolimajja kogunenud ligi viiskümmend huvilist, kes ootasid kohtumist noore näitleja Reimo Sagoriga. Lavastatud oli telesaade "Kontakt", mida juhtisid kaheksanda klassi õpilased Kristjan-Sander ja Kris. Külalisele esitati ohtralt küsimusi tema elu ja tööde-tegemiste kohta. Vestlus kulges pingevabalt ja üpris humoorikas võtmes.

 

Oru Kool osales etluskonkursil!

9. novembril toimus Läänemaa Ühisgümnaasiumi aulas üleriigilise etluskonkursi Luuleprõmm maakondlik eelvoor - esitati võistu omaloomingut.

Meie kooli esindasid Lilli Orav ja Reena Roos. Nende luuletused olid sisutihedad, emotsioonirikkad ja täis üllatavaid sümboleid.
Omas vanusegrupis (12-15) kuulutati parimaks, lummavamaks omaloomingu esitajaks meie kooli 9. klassi õpilane REENA ROOS, kes sai koos võiduga ka pääsu Koolinoorte Luuleprõmmi Eesti Meistrivõistlustele (korraldajaks Tartu Linnaraamatukogu ning Eesti Kirjanike Liit).
Palju õnne, Reena!
Aitäh tüdrukutele ja ka õpilasžüriis osalenud Lorettele, Märtenile, Mikule, Mariole ja Sannorile!

 

Elav Raamatukogu Oru Koolis!

Teisipäeval, 8. novembril toimus Oru Koolis Elava Raamatukogu projekt. Õpilased said laenutada nn raamatuid, kelleks meil olid huvitavad ja mitmekülgsed inimesed. Enda elust ja kogemustest rääkisid Maarika Leht, Marit Sillat, Roger Tibar, Katrin Nuuter ja Inga Lääne.

 

Leitud riided!

Koolist on leitud mitmeid riideid ja üks magamiskott. Kes tunneb enda oma ära, pöördub Liili poole.

 


Lehekülg 3 / 28

Kalender

<<  September 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
182021222324
30 

Tulekul!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions