Hoolekogu

Esindamine Nimi E-Post
1. klass Brit Ojamu britucas@gmail.com
2. klass Mailiis Tammeveski mailiis@fitclub.ee
3. klass Annika Liivak annika.liivak@gmail.com
4. klass Jane Martin jane1974.martin@gmail.com
5. klass Kaja Loorens kajaloorens@gmail.com
6. klass Aljona Keelus aljona111@hot.ee
7. klass Merike Villakov merikevillakov@gmail.com
8. klass Anne Kull anne.kull@hotmail.com
9. klass Jaanika Melsas jaanika.melsas@mail.ee
     
Õpetaja Aina Aasna aina.aasna@mail.ee
Volikogu Renek Loorens rloorens@gmail.com

Hoolekogu protokollidega saab tutvuda kooli kantseleis.
Ettepanekuid kooli hoolekogule saab teha  e-posti aadressil hoolekogu@oru.edu.ee
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Lapsevanemale
Kontakt