Üritused ja sündmused

Aasta: 2017 / 2018 / 2019 /

Oru Kooli õpilased Luise Türnpu ja Krisse- Liisa Mastakov said tunnustatud Sten Roosi muinasjutuvõitlusel.
13. mail toimus Oru Kooli esimene televisiooniõhtu, mis pakkus üllatusi ja äratundmisrõõmu paljudele.
Kokkuvõte meie 2019a tegevustest.
Oru Kooli õpilased külastasid Ida-Virumaad, et tutvuda sealse kaevanduspiirkonnaga.
Ootame kõiki huvilisi 13. mail kell 18.00 koolimajja, et osa saada Oru Kooli esimesest teleõhtust.
12. aprillil kell 18.00 toimub Taebla kultuurimajas Lääne-Nigula valla koolide ühine Playback Show. Oru Kooli esindab meie õpilasesindus.
Oru Kooli noored näitasid head taset ja oskusi Ernst Enno etluskonkursil ja 3. - 4. klasside kirjandusmängul.
Ootame Teid 11. aprillil koolimajja.
Oru Kooli pere tegi tutvust maailmahariduse teemadega!
14. märtsil kell 18.00 külastab Oru Kooli muusik Ivo Linna.
Sel aastal tähistame sõbrapäeva koostöös Linnamäe Noortekeskusega.
Oru Kooli õpilased on saavutanud spordis häid tulemusi- nii meeskondlikult kui individuaalselt.
Jõulukuul oli koolimajas tegevusi nii suurtele kui väiksematele õpilastele.