Üritused ja sündmused

Aasta: 2017 / 2018 /

Läänemaa koolide õpilasesinduste koolitus toimus sel aastal juba kolmandat korda ning tegevuse põhieesmärgiks on tuua kokku noored erinevatest Läänemaa piirkondadest, et jagada kogemusi ning omandada uusi teadmisi valdkondadest, mis on õpilasesinduse töös vajalikud.
Oru Kool on üks partneritest Erasmus+ projektis „STEM through 21st Century Skills“,tänu millele on  põhikooli õpilastel võimalus osaleda õppereisidel, et täiendada enda teadmisi  reaalainete, eriti just robootikaga seotud valdkondades. Aprillis oli kuuel õpilasel võimalus külastada Islandit, et tutvuda tehnikavaldkonnaga. Seekordne õppereis viis noored Lätti Jelgava linna, et tutvuda inseneriharidusega.
Tule Oru Kooli robootikaringi juhendajaks!
Tähistame Üleeuroopalist spordipäeva põnevate võistluste ja tervislike snäkkide kohvikuga.
Oru Kool ootab kõiki vilistlasi ja endiseid õpetajaid kokkutulekule.
Ootame kõiki õpilasi uue kooliaasta aktusele!
OOtame veel kolme särasilmset 1. klassi minejat.
Oru Kool ootab tööle järgmisi õpetajaid.
Õpetajad osalesid INNOVE koolitusel.
Ootame Teid Oru Kooli kohvikute tänavale. Pakutakse Jaapani, Saksamaa ja Mehhiko toite. Vahepalaks õpilaste etteasted ning avatud ka õpilastööde näitus.
Kuus Oru Kooli õpilast ja kaks õpetajat viibisid 16. - 20. aprillini õppereisil Islandil!
Lõppes üleriigiline matemaatika võistlus algklassidele, milles Oru Kool saavutas tubli tulemuse.
Oru Koolis toimus juba järjekorras neljas Playback Show, mille teemaks oli seekord eestikeelsed laulud.
31. jaanuar algas osadele Oru Kooli, Taebla Kooli ja Palivere Põhikooli noortele tavapärasest pisut teisiti, nimelt võeti ette õppereis Pärnu Rääma Põhikooli.
Oru Koolis õppisid koos nelja riigi noored! Oru Kool on üks partnerist Erasmus+ programmi poolt rahastatud projektis „STEM through 21st Century Skills“.
Juhendaja Mairon Lepik. Osaleda saab alates 6. klassist