Üritused ja sündmused

Oru Koolis toimus Läänemaa koolide õpilasesindustele mõeldud koolituspäev!

Läänemaa koolide õpilasesinduste koolitus toimus sel aastal juba kolmandat korda ning tegevuse põhieesmärgiks on tuua kokku noored erinevatest Läänemaa piirkondadest, et jagada kogemusi ning omandada uusi teadmisi valdkondadest, mis on õpilasesinduse töös vajalikud.
LOE LÄHEMALT

Oru Kooli õpilased omandasid Lätis uusi teadmisi inseneriharidusest!

Oru Kool on üks partneritest Erasmus+ projektis „STEM through 21st Century Skills“,tänu millele on  põhikooli õpilastel võimalus osaleda õppereisidel, et täiendada enda teadmisi  reaalainete, eriti just robootikaga seotud valdkondades. Aprillis oli kuuel õpilasel võimalus külastada Islandit, et tutvuda tehnikavaldkonnaga. Seekordne õppereis viis noored Lätti Jelgava linna, et tutvuda inseneriharidusega.
LOE LÄHEMALT

Oru Kooli 3. klass saavutas Matetalgutel Läänemaa koolide parima tulemuse!

Lõppes üleriigiline matemaatika võistlus algklassidele, milles Oru Kool saavutas tubli tulemuse.
KÕIK ÜRITUSED