Oru Kooli edukas nädal maakondlikes ettevõtmistes!

28. ja 29. märts pakkus suurt rõõmu ja rahulolu Oru Kooli õpilastele ja õpetajatele. Seda põhjusel, et kooli esindanud noored näitasid head taset ja said võimaluse ennast proovile panna mitmetes ettevõtmistes.
28. märtsil toimus järjekordne Ernst Enno etluskonkuss, millest võttis osa kokku 59 õpilast. 1.- 6. klassi õpilased lugesid peast luule ja proosapala Juhan või Jakob Liivilt või Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidelt. 7.-12. klassi õpilased esitasid peast ühe luuletuse ja ühe proosateksti. Luuletus pärines Juhan või Jakob Liivi loomingust, proosapala oli Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide proosaloomingust.
4. - 6. klasside arvestuses oli parim Oru Kooli 6. klassi õpilane Krisse- Liisa Mastakov.
7. -9. klasside arvestuses saavutas teise koha Oru Kooli 7. klassi õpilane Jane-Anett Riibak. Mõlema õpilase juhendajaks on meie eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anita Arst.
29. märtsil toimus Haapsalu Lasteraamatukogus 3. - 4. klasside kirjandusmäng, millel oli esindatud ka Oru Kool. Võistkond koosseisus: Tõru Kannimäe, Grete Edasi ja Emma Sofia Pets saavutas üldkokkuvõttes esimese koha. Just nemad lähevad edasi vabariiklikule kirjandusmängule Tallinnasse, mida korraldab Eesti Lastekirjanduse Keskus.
Aitäh ka õpetaja Aina Aasnale toetuse ja õpilaste ettevalmistamise eest.