Teated ja sündmused

Jõulukuu tegemised koolimajas!

Oru Kooli jõulukuu on üles ehitatud oma kindlatele traditsioonidele, mida õpilased ja õpetajad kannavad rõõmuga edasi aastast aastasse.
Detsembrit alustasime advendihommikuga, kus hinge paitas ja rõõmu tegi laste- ja mudilaskoori laulmine. Lisaks saadeti kõikidesse klassidesse advendiküünlad, et  jõulutunne hakkaks vaikselt hinge pugema. 
Aasta viimase kuu jooksul said1. - 2. klassi õpilased hea võimaluse tutvuda meie oma rahvapärimuse ja jõulutraditsioonidega, seda rahvamängude näol. Elevust ja katsetamisrõõmu oli palju. 
Oru Koolis oli sel aastal kaks jõulupidu, 1. -4. klassi õpilased esitasid jõulunäidendi, kuhu oli põimitud tantse, laule ja mänge. Elevust, esinemisrõõmu ja ilusat oli palju. Loomulikult ei puudunud peolt ka jõuluvana. 5. - 9. klassi noored said võimaluse kokku tulla jõuluballile, kus iga klass tutvustas erineva maa jõulutraditsiooni. Kokku sai tõeliselt kirju programm, kus näiteid Hawaiilt, Uus-meremaalt ja Venemaalt. Pidulisi rõõmustas oma esinemisega ka Eesti otsib superstaari saatest tuntud Jennifer Cohen. 
Jõulude ootuse lõpetasime jõuluhommikuga Lääne-Nigula kirikus ja traditsioonilise jõululõunaga, kuhu olid oodatud kõik õpilased, õpetajad ja head koostööparnterid.
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Lapsevanemale
Kontakt