Oru Kooli õpilased külastasid TalTech Mektoryt!

22. novembri hommikul ootas Oru Kooli õpilasi maja ees buss, et viia nad Tallinnasse TalTech Mektory keskusesse.Eks ikka selleks, et tutvuda keskuse töö ja võimalustega ning saada uusi kogemusi programmeerimises ja robootika valdkonnas.
Kuna enamik õpilasi ei olnud Mektorys varem käinud, siis pakkus kõik sealne noortele suurt huvi. Uudistati igas ruumis ning imestati antud keskuse lõputute võimaluste ja innovaatilise sisu üle.
Tänu asjaolule, et TalTech Mektorys oli sel ajal USA päev, siis said noored ülevaate Ameerika Ühendriikide ajaloost ja presidentide eluloost. Loeng toimus inglise keeles, mis andis osalejatele lisaks uutele teadmistele ka  hea võimaluse keeleõppeks.
Päeva lõpetuseks osaleti robootika töötoas, mis keskendus elektroonika ja programmeerimise põhialustele. Noorte jaoks oli tegemist paraja väljakutsega. Juhendaja abiga said kõik püstitatud eesmärgiga hakkama, mis andis palju uusi oskusi ka edaspidiseks.