Oru Koolis toimus Playback Show!

Oru Koolis toimus 22. veebruaril Palyback Show, mis oli järjekorras juba neljas. Seekordseks teemaks eestikeelsed laulud. Nii nagu igal aastal on enne üritust sagimist maja täis, tehakse proove, otsitakse kostüüme ning piilutakse, millega teised lavale tulevad.
Ürituse õhtul oli meie pisikesse koolimajja kogunenud märkimisväärne hulk lapsevanemaid, sõpru ja toetajaid, kes elasid aktiivselt kaasa kõigile osalejatele. Etteasteid oli erinevatest kümnenditest ning sel aastal olid populaarsed nn popurriid, kus fragmente erinevatest lugudest. Noored ise nautisid toimuvat täiel rinnal, olles lavale kiskunud ka täiskasvanuid- õpetajaid, lapsevanemaid.
Selle aastase ürituse parimad saavad võimaluse osaleda Lääne-Nigula valla suurel Playback Showl Taebla Kultuurimajas 23. märtsil, et võõta mõõtu teiste koolidega. Sinna pääsesid źürii ja publiku lemmikud- 1. klass ja 5. klass.